facebook
Yeni Yıla Uygun Dekorasyon Önerileri

Yeni Yıla Uygun Dekorasyon Önerileri

Yeni yıla uygun dekorasyon nasıl inşa edilmelidir? Yeni yıl dekorasyonu ile samimi ve bir o kadar da sıcak bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Böylece konuklarınızı ağırlayacağınız bu özel gecede misafirperverliğinizi göstereceksiniz. Peki yeni yıl dekorasyonu nasıl uygulanır?

Yaşam alanlarınızda yeni yıla uygun dekorasyonu oluşturmak için hem klasik etmenleri hem de yaratıcı fikirleri uygulayabilirsiniz. Yeni yıl klasikleri arasında yer alan, Noel baba, çam ağaçları, kar taneler, geyik figürleri, hediye paketleri ve kırmızı renk. Özellikle çam ağacı bu yaşam alanlarında tercih edilmeli mi?

Yeni Yıla Yeni Dekorasyon

Yeni yıla nasıl girerseniz, o yıl öyle geçer söylemini de referans alarak, yeni yılda yepyeni ve şık mobilyalar ile dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Yeni sayfaların açılacağı bu yıl dönümünde evinizdeki dekorasyonu da değiştirebilirsiniz. Yani yeni yıl dekorasyonunuza mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı yenileyerek başlayabilirsiniz.

Dekorasyona koltuk takımlarınızdan başlayabilirsiniz. Yeni yılın yani önümüzdeki senenin trendlerinden olacak pofuduk koltuklar ya da L koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle uzanmalı koltukların trend olacağı gelecek olacağı önümüzdeki senelerdeki trendleri ilk siz yakalayabilirsiniz.

Yeni Yıl Aksesuarları

Yeni yıl aksesuarları ise, klasikleşmiş ve yıllardır yaşam alanlarında yer verilmiş ve verilecek olan yeni yıl aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlı kullanmak, evinizi ve dekorasyonunuzu yeni yıla özel olarak hazırladığınızın mesajını vermektedir. Üstelik yeni yılı evinizde konuklarınızı ağırlayarak geçirecekseniz bu konsepte daha da fazla özenmeniz gerekmektedir.

Çam ağacı yeni yılın en belirgin sembollerinden olmaktadır. Bir çam ağacı almayı uygun bulmuyor ya da çam ağacına yer verecek büyüklükte bir yaşam alanına sahip değilseniz, kokina denilen dikenli kırmızı çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Üstelik çam ağacınızı ya da kokinanızı süsler ile süslemeniz de evinizin şıklığını arttıracak bir diğer etmen olarak karşınıza çıkacaktır. 

Led aydınlatma şık bir yıl başı aksesuarı oluşturmak için önemli bir etmendir. Yaşam alanlarında loş bir ortam oluştururken, çam ağacına dolanan özellikle de yanıp sönen ışıklar, gecenin hareketliliğini vurgulayacaktır. Böylece konuklarınızı etkileyecek bir ortam dizayn edebilirsiniz. Dışarıda kar, sıcacık evinizde, konuklarınızı ağırlamanın verdiği mutluluğu ev aksesuarlınızın ve dekorasoynunuz ile taçlandırabilirsiniz. Sıcacık ve samimi bu dekorasyonu üstelik yılbaşı geçtikten sonra da uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Modern mobilyaların özellikleri nelerdir sorusuna yanıt arayan kullanıcılar, öncelikle yaşam alanlarında hangi konsepti oluşturmak...
Devamı
Trend Mobilya’dan gerçekleştirdiğiniz mobilya alışverişlerinizde ödemenizi kolaylaştıracak fırsat. Yüzlerce mobilya modeli arasınd...
Devamı
Bebeklerin ihtiyaçları nelerdir? Yeni doğan bebeklerin ve anne babaların bebeklerinin bakımı için hangi eşyalara ve araç gereçlere...
Devamı
Ev dekorasyonunuzu belirlerken mobilyalar en önemli tasarım belirleyicilerdendir. Mobilyalar içerisinde evin tasarımını ve dekoras...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ