facebook

Neden Üye Olunmalı

Hemen Üye Ol, Harika Fırsatları Kaçırma

Online mobilya satışı konusunda yeni bir trendin öncüsü olan Trend Mobilya beğendiğiniz tüm ürünleri en uygun fiyatla evinize kadar teslim ediyor. Sezonun en trend modellerini en uygun fiyat sunmakla da kalmayan Trend Mobilya, sisteme üye olan kişilere de ilk üye olduğunda hediye çeki, ilerleyen alışverişlerinde kullanmak için indirim kuponları ve özel fırsatlardan yararlanmak için avantajlı bildirimler sağlıyor. Sen deTrend Mobilya ile ev ihtiyaçlarını en hızlı ve uygun fiyatlarla almak için hemen üye ol.


Yeni gelen ürünler, avantajlı fiyata sahip mobilyalar ve outlet bölümünde kaçırılmayacak fırsatların bildirimi de mail veya sms yoluyla tarafınıza gerçekleştirilecek. Trend Mobilya sizi bildirim yağmuruna tutan amacı sadece reklam olan bıktırıcı mesajlar göndermez. Sistemine üye olan müşterilerini bir aile ağına dahil eder ve onlara hoşlarına gidecek indirim ve fırsatlardan ilk yararlanma fırsatını sunar.


Ücretsiz kargo, hızlı teslimat, %50'ye varan gerçek indirim, kazandıran sosyal medya çekilişleri, bir alana bir bedava, en uygun fiyatlı outlet ürünleri, kısıtlı sayıda gelen promosyon ürünleri, mevsimsel indirim kampanyaları, özel günlere özel kampanyalar gibi kullanıcılara yarar sağlayacak bildirimler ile en uygun fiyatlı mobilyalara sahip olabilirsiniz.  

 

Nasıl Üye Olurum?

Trend Mobilya'ya üye olmak çok kolay. Üye olurken sizi sıkacak, zamanınıza alacak gereksiz ve çok soru sormuyoruz. Sitemize üye olurken birkaç yerden size onay mesajları vs. göndermiyoruz. Kısa birkaç kutucuk doldurduktan sonra birkaç saniye içinde üye oluyorsunuz. Şimdi siz de hemen üye olmak için Hesap Oluştur linkine tıklayabilirsiniz.


Üye Ol Formu Çok Kolay!

Trend Mobilya üyeleri arasına katılmak için hesap oluştur butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan pencerede, adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve sisteme girebilmek için belirleyeceğiniz şifre alanı mevcuttur. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra hesap oluştur butonuna tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Hesap oluşturmak için doldurduğunuz formda veya profil sayfanızdaki alanlarda sizden özel bilgilerinizi, banka kartı veya kredi kartı bilgilerinizi asla istemiyoruz.


Size Özel Profil Sayfası

Üye olduktan sonra, kullanıcı adı ve şifrenizle kolayca girebileceğiniz profil sayfanızı kullanmak ve isterseniz güncellemek kolay kolay ve keyifli. Mobil cihazlarda alt sağ kısımda, masaüstü bilgisayarlarda ise sağ üst kısımda bulunan Hesabım linkine tıklayarak profil bilgilerinizi, sizinle ilgili bildirimleri, favoriye eklediğiniz ürünlerinizi, ürünlere yaptığınız yorumları, iade ürünün durumunu ve verdiğiniz siparişleri, yıldız verdiğiniz ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca size özel bu sayfadan siparişlerinizi de takip edebilirsiniz. Aynı sayfa altında kişisel bilgilerinizi değiştirebilir ve kargo adresinizi ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kargo adresinizi sipariş esnasında da girebilirsiniz. Tüm bilgileri girdikten sonra güncelle butonuna tıklayarak kaydetmeyi unutmayın.


Trend Mobilya iyi ve keyifli alışverişler diler.

HIZLI VE KOLAY MENÜ