facebook

Teslimat ve Montaj

Hızlı ve Kolay Teslimat, Profesyonel Montaj

Trend Mobilya Türkiye’nin birçok yerine ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti sunuyor. Çok yakında bütün Türkiye’ye ücretsiz montaj ve teslimat hizmeti sunabilmenin hazırlığında olan trendmobilya.com ürünlerin sizlere sorunsuz ve hızlı ulaşmasını sağlıyor. Ürünlerin size sorunsuz bir şekilde gelmesindeki tüm sorumluluk Trend Mobilya'ya ait olduğundan içiniz rahat olabilir. Satın aldığınız ürünler size eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir. Ayrıca talep ederseniz yerinde montaj hizmeti de sağlanabiliyor. Şuan İstanbul ve bazı Marmara Bölgesi illerinde olan ücretsiz montaj hizmetimiz de çok yakın zamanda tüm Türkiye'de müşterilerimize sağlanmış olacaktır. Ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti olan illeri ürün siparişi esnasında yaşadığınız şehri seçerek kolayca görebilirsiniz.
 

Ücretsiz teslimat ve montaj

Trend Mobilya şimdilik sadece Marmara Bölgesi dâhilindeki illere ücretsiz teslimat yapmaktadır. Diğer illerdeki satışlarda ise Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan ve konusunda profesyonelliğini kanıtlamış olan nakliye firmaları ile ürünlerinizi adresinize teslim etmektedir. Marmara Bölgesi içi teslimatlarımız firma araçlarımız ile teslim edilip kurulum hizmeti yapılmaktadır. Marmara Bölgesi dışı teslimatlarımızda ise 5,000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ (bina dış kapı önüne kadar) teslimatını yapıyoruz. 5.000 TL altı siparişlerde ise kargo masrafı alıcıya ait olmak şartıyla yine teslimat firmamız tarafından yapılmaktadır.
 

Sigortalı sevkiyat ile içiniz rahat olsun

Ürünlerimizin hepsi sigortalı olarak sizlere teslim edilmektedir. Bazı Marmara Bölgesi illeri dışındaki sevkiyatlarımızda kendi araçlarımız ile teslimat olmadığı için ve hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar. Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden ve diğer nedenlerden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Ancak ürünlerinizi firmamız size en yakın noktaya kadar teslim etmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize info@trendmobilya.com mail adresine gönderebilir ya da +90 212 675 0 114 nolu telefon numaramızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede çözüm üreteceklerdir.
 

Teslimat ve montaj hizmetinde dikkat etmeniz gerekenler

Ürün teslimatında sorun yaşamamak ve sevkiyat sürecini takip etmeniz için Hesap Oluştur linkinden üye olmanızı tavsiye ederiz. Fakat sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Sevkiyat öncesinde, öncelikle teslimat bilgilerinizi ve özellikle de sevk adresini doğru ve anlaşılır bir şekilde girmelisiniz. 

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3'üncü şahıslara da yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterli olacaktır. Sipariş ekranındaki "Sipariş Notu" kısmına teslim alacak kişi bilgilerini yazabilirsiniz.


Ayrıca adres ve diğer iletişim bilgilerinin siteme doğru yazılması veya bu bilgilerin değişmesi halinde şirkete yeni bilgilerin gönderilmesi sorunsuz teslimat için önem arz etmektedir. Adres ve iletişim bilgilerinin yanlış verilmesinden kaynaklı olarak teslimat yapılamaması durumunda, ürünün geri gelmesi ve ikinci teslimat ücretli şekilde yapılacaktır.


Teslimat anında mutlaka teslim edilecek yerde teslim alacak kişinin veya yetki verdiği üçüncü kişinin bulunması gerekir. Teslim yerinde siz veya yetkili kıldığınız kişilerin olmaması durumunda, yabancı birine asla teslimat yapılmaz ve sonraki teslimat için de ekstra ücret tahsil edilir.


Teslimatta ürünlerin taşınacağı yerlerde, gerekli izinlerin alınması ve taşıma için gerekli ortamın hazırlanması müşterinin sorumluluğundadır. Özellikle site tarzı yaşam alanlarında teslimat öncesi site yönetiminden gerekli izinlerin alınması gerekir. Aksi takdirde teslimat ve montaj ekibi farklı müşterilerimizin teslimatlarını geciktirmemek için maksimum 20 dakika bekler ve geri dönerler. Bu durumda başka bir zamanda yapılacak teslimat ve montaj hizmeti ücrete tabi olacaktır.

 

HIZLI VE KOLAY MENÜ