facebook

Ödeme Seçenekleri

Keyifli Alışveriş, Kolay ve Güvenli Ödeme

Türkiye’nin en trend online mobilya mağazası trendmobilya.com’dan alışveriş yapmak kadar ödeme yapmakta çok kolay. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri satın almak istediğinizde, öncelikle alışverişi sepetinize eklemeniz ve daha sonra satın al sayfasından tüm detaylarını eksiksiz gördüğünüz siparişinize onay verdikten sonra cazip taksit imkânlarıyla kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Keyifli ve kolay alışverişin adresi trendmobilya.com'da ödemelerinizi güvenli sitem üzerinden sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Trend Mobilya kredi kartı bilgilerinizi güvence altına alan ve asla kredi kartı bilgilerini kayıt altına alamayan güvenli ödeme sistemleri kullanıyor. 3D güvenli ödeme sayfasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri asla bir panelde kayıt altına alınamıyor. Ayrıca ödeme sırasında bankadan size gelen onay mesanını sisteme girmeden asla kredi kartınızdan çekim yapılamıyor. Kredi kartınızdan çekim yapma esnasında, kartınızdan ne kadar çekim yapılacağını bankanızdan telefonunuza gelen kısa mesajda görebilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız veya kredi kartı ile online alışverişi halen güvenli bulmuyorsanız aşağıdaki banka hesaplarımızı kullanarak havale veya eft ile ödeme yapabilirsiniz. Mağazalarımıza gelerek de ödeme yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme

En trend mobilya ve dekorasyon ürünlerini satın alabileceğiniz trendmobilya.com'da bankalar tarafından onaylanan güvenli alışveriş platformu 3D Secure yöntemi ile kredi kartı bilgilerinizi kaydetmeden ödeme yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin ödemesini yapmadan önce, kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın 3D Secure ödeme sayfasına yönlendirilir ve buradan ödemenizi kolay ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Trend Mobilya platformlarında sizin kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez.

Ödeme esnasında oluşabilecek olası onay vermeme/hata mesajı gibi problemlerde ise alışveriş esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu tekrar kontrol ediniz. Tüm bilgileriniz doğru ise kredi kartınızın internet/telefon satışına açık olup olmadığını ilgili banka üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemelerinizde, kredi kartı bilgileriniz trendmobilya.com üzerinde herhangi bir sisteme asla kaydedilmez. Güvenli ödeme sistemleri ile sizlerin bilgilerini güvence altına alıyoruz. Fakat sitemiz dışında açılan linklerden sizden kredi kartı bilgileri istenirse asla bilgilerinizi paylaşmayınız. Bu durumda hemen mevcut yabancı siteyi terk ediniz ve bu durumu trendmobilya.com’a bildiriniz.

Trendmobilya.com'dan yapacağınız alışverişlerde şimdilik birden fazla kredi kartı ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Fakat mağazalarımıza gelerek ödeme yaparken birbirinden farklı kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Havale / Eft İle Ödeme

Trendmobilya.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerin ödemesini banka havalesi ile yapabilirsiniz. Bankalardan yapacağınız havale/eft işlemlerinde lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

1- Banka havale / eft ödeme sırasında açıklama kısmına adınızı, soyadınızı ve sipariş numarasını mutlaka belirtiniz. 

2- Banka transferi yaptığınız sırada, havale veya eft formunda bulunan alıcı bilgileri kısmında bulunan hesap adı veya hesap sahibi bölümüne “Mission Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Dış Tic. Ltd” yazınız. Alıcı kısmına birşey yazmayarak boş bırakmanız veya sadece 'trend mobilya' gibi ünvan dışında cümleler yazmanız durumunda havaleniz bankanız tarafından IBAN bilgileri ve hesap adı uyuşmazlığı nedeni ile belli bir süre sonra, bizim hesaplarımıza düşmeden, size geri gönderilecektir. Bazı banka ekranlarında alıcı bilgileri bölümü kısıtlı olduğundan dolayı unvanımızı sadece “Mission Mobilya ve Dekorasyon” olarak yazmanız da yeterli olacaktır. Havale yaptıktan sonra lütfen hemen Havale  Bildirim Formu doldurunuz ve bizimle iletişime geçiniz. Havale bildirim formu bize ulaştıktan hemen sonra müşteri temsilcilerimize sizleri arayacak ve bilgi vereceklerdir.

3- Havalenizi sipariş verdikten sonra 5 gün içinde yapmanız gerekir. Havale ödemenizi 5 gün içerisinde yapmamanız durumunda siparişiniz otomatik olarak sistem tarafından iptal edilecektir.

4- Ödemeniz hesaplarımıza geçtikten sonra 1 iş günü içerisinde siparişiniz onaylanmaktadır.

5- Kendi bankanızdan veya internet şubesinden yapacağınız havale veya eft işlemlerindeki komisyon ücretleri alıcıya aittir.

 

Kapıda Ödeme

Trendmobilya.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde, güvenli bir ödeme yöntemi olmadığından dolayı kapıda ödeme yöntemi yoktur.

 

Ön Ödemeli ve Parçalı Ödeme

Trend Mobilya'dan yapacağınız alışverişlerde, sepet tutarınız 5.000 TL ve üzerinde ise satın aldığınız ürünlerin bedelinin en az %25 lik kısmını ön ödeme olarak yapabilir, kalan kısmını ise ürünleriniz hazırlandığında, sevkiyattan önce ödeyebilirsiniz. Arzu ederseniz siparişlerinizi, sizin için hazırlandıktan sonra mağazalarımızda yakından görebilir ve daha sonra ödemenin kalan kısmını nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsiniz. Bunun için 0212 675 0 114  veya 0530 061 25 95 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da showrooma gelerek nakit veya gerçek pos ile kredi kartınızla ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Banka Hesap Bilgilerimiz

Hesap Adı: Mission Mobilya Dekorasyon San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Denizbank: TR21 0013 4000 0149 9450 5000 01

Yapı Kredi: TR89 0006 7010 0000 0043 4131 74

Türkiye Finans: TR11 0020 6001 9402 4821 6500 01

Akbank: TR92 0004 6011 7488 8000 0136 01

 

Not: Yukarıda IBAN bilgileri yazılı banka hesap bilgilerimiz Türk Lirası hesaplarımızdır. Yurtdışından dolar ve euro gibi farklı para cinsi ile ödeme yapmak isteyen müşterimiz, bizimle iletişime geçerek bulundukları ülkeden kolayca para transferi yapabilirler.

 

 

HIZLI VE KOLAY MENÜ