facebook

İnsan Kaynakları

Biz; Trend Yaşamayı Seven, Yenilikçi, Çalışkan ve Uyumlu Bir Ekibiz

Türkiye’nin en trend mobilyalarını ve ev dekorasyon ürünlerini müşterileri ile buluşturan Trend Mobilya, hızlı gelişen yapısı ve enerji dolu çalışma arkadaşları ile büyümeye devam ediyor.

Bizler aslında ev ve ofis gibi yaşam mekânları için ürettiğimiz yaratıcı çözümlerimiz, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanı bir araya getirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Trend Mobilya olarak bugüne kadar söylediklerimiz ve denediklerimize alternatif yaklaşımlar oluşturuyor, kendimize özel etkin çözümlerimizle büyümeye dair hedeflerimize hızla ulaşmaya çalışıyoruz. Hem kendi büyümemize hem de sektörün büyümesine katkı sağlayan yetenekli, çalışkan ve uyumlu bir ekip ile yolumuza devam ediyoruz.

Çevremizi ve müşterilerimizi anlayarak elde ettiğimiz farklı yaklaşımlar ile en büyük ve en iyi olmayı amaç ediniyoruz. Çünkü biz, çevremizdeki gelişmeleri takip eden, düşünen, tahlil eden, mekâna en uygun çözümleri bulan, müşterileri kazanmayı seven, başarmaktan mutluluk duyan, hırslı, güler yüzlü, ekip çalışmasının gücüne inanan, dinamik ve uyumlu bir ekibiz.

Siz de bu harika ekibin bir parçası olmak, hem bize hem de kendinize katkı sağlayarak başarıyı yaşamak istiyorsanız, sizi detaylı şekilde tanıyabileceğimiz, daha önceki deneyimlerinizin de yazılı olduğu, detaylı ve resimli özgeçmişinizi cv@trendmobilya.com adresine gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz özgeçmişiniz ilgili departmanımız tarafından incelendikten sonra mümkün olan en kısa zamanda tarafınıza mail veya telefon yolu ile bilgi verilecektir.

HIZLI VE KOLAY MENÜ