facebook
TREND MOBİLYA İLE BULUNDUĞUNUZ ÜLKEDEN KOLAYCA MOBİLYA SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ
Türkiye’den Dünya’nın birçok ülke ve şehrine mobilya gönderimi sağlıyoruz. Trend Mobilya olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu adına mesafeleri kaldırıyor, mesafeler engel değil mottosuyla var gücümüzle çalışıyoruz. Trend Mobilya’dan satın aldığınız tüm ürünleri, istediğiniz ülkeye ve şehrine gönderebiliyoruz. Satın aldığınız ürünlerinizi güvenli ve sağlam paketleme ile kapınıza kadar güvenle teslim ediyoruz. Anlaşmalı olduğumuz mobilya taşımacılığında tecrübeli ve işinin ehli lojistik firmaları ile %100 sigortalı olarak ürünlerinizi kapınıza kadar gönderiyoruz. Detaylı Bilgi:

Yurtdışı gönderimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.
Kargo ücretleri ürün ve ölçüsüne göre değişmektedir.
Kargo bedelleri ve gerekli bilgi için;
+90 212 675 0 114 numaralı telefonumuz arayabilir veya info@trendmobilya.com adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Numaramız: +90 530 061 2595
Trend Mobilya istediğiniz ve arzu ettiğiniz her an yanınızda olmaktan mutluluk duyar.

Sıkça Sorulan Sorular

• Mobilya taşıma işlemi nasıl gerçekleşecek?
Lojistiği kim ayarlayacak ve müşterinin yapması gereken bir şey var mı? Alanında uzman ve işinin ehli lojistik firmaları ile mobilyalarınızı kapınıza kadar teslim ediyoruz. Lojistik ile ilgili tüm işlemleri Trend Mobilya olarak biz üstleniyoruz. Müşterinin yapması gereken tek şey beğendiği ürünün siparişini verip parasını yatırmak. Geri kalan tüm gönderim işlemlerini Tren Mobilya sağlamaktadır.

• Lojistik ve ürün gönderimi ücretli mi?
İstediğiniz ülke ve şehre ürünlerin gönderimini sağlıyoruz. Kargo ve lojistik ücretleri alıcıya aittir. Kargo ücretleri ürünlerin ağırlığı, boyutu ve gönderilen ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bizimle iletişim numaralarımız aracığı ile iletişime geçebilirsiniz.

• Sipariş ve Ürün gönderim süreci nasıl işleyecek?
Trend Mobilya’dan beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra siparişiniz sistemimize düşecek ve ürünü gönderimi için hazırlayacağız. Bu süreçte müşterinin tarafımızla iletişime geçerek lojistik ücretini öğrenmesi ve tarafımıza yatırması gerekmektedir.

• Taşıma Ücretinin İçerisinde Gümrük Bedeli de Dahil Mi?
Taşıma bedeli içerisinde Gümrük bedeli fiyata dahil değildir. Siparişiniz ülkenize geldiğinde bu bedeli ödeyecek ve siparişiniz güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim edilecektir.
HIZLI VE KOLAY MENÜ