facebook

Güvenlı Alışveriş

Trend Mobilya'da Alışveriş Yapmak Çok Güvenli

Türkiye’nin en büyük online mobilya mağazası olma vizyonu na sahip trendmobilya.com, en güvenilir site olmak içinde yatırımlar yapıyor. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL  ve 3D Secure güvenlik servisleri ile kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz riske atmadan sistemimizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Trend Mobilya platformlarında sizin kredi kartı bilgileriniz asla kaydedilmez

 

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sistemimizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünmeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sistemimizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

 

3D Secure Sistemi İle Güvenli Ödeme

En trend mobilya ve dekorasyon ürünlerini satın alabileceğiniz trendmobilya.com'da bankalar tarafından onaylanan güvenli alışveriş platformu 3D Secure yöntemi ile kredi kartı bilgilerinizi kaydetmeden ödeme yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin ödemesini yapmadan önce, kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın 3D ödeme sayfasına yönlendirilir ve buradan ödemenizi kolay ve güvenli şekilde yapabilirsiniz


3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemli olarak ta bilinir. Visa kredi kartlar için yapılan uygulamayla “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.


Güvenli 3D Secure yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bağlı bulunduğu bankanızın 3D Secure Ödeme sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 

 

HIZLI VE KOLAY MENÜ