facebook

Hakkımızda

Türkiye'nin En Trend Mobilya Mağazası

Mobilya ve dekorasyon dünyasının en trend ürünlerinin satışa sunulduğu trendmobilya.com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve sorunsuz alışverişe olanak sağlayan güvenli alışveriş sistemi ile sizlerle buluştuğu günden bu yana, mobilya ve dekorasyon tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmaya devam ediyor. 2011 yılında mobilya sektörünün 58 yıllık geçmişe sahip bilinen markalarından biri olan Mission Mobilya ve Dekorasyon Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti tarafından kurulan trendmobilya.com onlarca kategoride, yüzlerce ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.


Siz de Trend Mobilya’nın gereksiz ve yorucu detaylardan uzak, basit ve anlaşılır arayüzlü, gelişmiş satış araçları, anlaşılır listeleme yöntemleri ve kullanıcı deneyimleri dikkate alınarak hazırlanan kullanışlı mobil ve masaüstü uygulamaları ile satın almak istediklerini kolayca ve güvenli şekilde alabilirsiniz. Ayrıca sık sık kurgulanan avantajlı kampanyalar ve outlet mağazada satışa sunulan fırsat ürünleri ile bütçenizi zorlamadan istediklerinize sahip olabilirsiniz.


Trend Mobilya, satış sonrası hizmette de yılların tecrübesi ile, müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Satın aldığınız ürünler sizlere her zaman hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırılır. Talep eden müşterilere yerinde teknik destek ve montaj hizmeti de sağlanabiliyor. Buna rağmen satın aldığınız ürün ve hizmetler ile ilgili hiçbir problem yaşamayacağınızı garanti edemeyiz. Kaldı ki sizler de böyle bir boş vaade asla itibar etmezsiniz. Çünkü insanın etkin faktör olduğu her yerde hata olabilir. Ürünlerimizde %100 hatasızlığı asla garanti etmeyiz ama satış sonrasında sizlerin problemini çözmeyi ve sizi satın aldığınız ürün veya hizmetten memnun bırakmayı %100 garanti ederiz. Trend Mobilya’da yaşayabileceğiniz olası problemler için, güleryüzlü ve çözüm odaklı çalışan müşteri temsilcilerimiz, sizlere en hızlı şekilde çözüm bularak mutlu olmanızın gayreti içinde oluyorlar. Müşteri temsilcilerimize mesai saatleri içinde telefon, elektronik posta veya iletişim formu ile, mesai saatleri dışında ise elektronik posta veya  0530 061 25 95 Nolu WhatsApp Destek Hattı ile 7/24 arayabilirsiniz.

 

Trend Mobilya Kurum Ahlakı

Trendmobilya.com kurumsal ahlak değerlerini tüm ticari kazanımların üzerinde tutar. Ticari ahlak değerlerine bağlılığımız bizi 1960 yılından beri her zaman geleceğe taşıyan mihenk taşımız oldu. Yıllardır bizi, müşterilerimiz ve çevremiz ile bütünleştiren kurum ahlakımızdan bazı başlıklar;

 

Müşterilerimiz

Birinci sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri piyasaya göre uygun fiyata sunmaktır. Makul fiyatla satış yapabilmek amacıyla maliyetlerimizi düşürmeye için çalışır ve fiyatları yükseltecek gereksiz harcamalardan kaçınırız. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak sevk etmeye çalışırız. Hiçbir müşterimize ırk, din, düşünce, cinsiyet ya da milli kökenine göre ürün ve hizmetlerimizin fiyat ve kalitesinde ayrıcalık yapmayız. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili asla müşterilerimizi yanıltıcı beyanda bulunmayız.

 

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız için kendi yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartları sağlarız. Hakkaniyet ve liyakat üzerine ücretlendirme yapar, hak ettikleri ücretlerini zamanında ve eksiksiz öderiz. Çalışanlarımızın tüm kamusal ve sosyal haklarını eksiksiz sağlarız. Haysiyetlerine saygı gösterir, kişisel görüşlerine önem veririz. Trend Mobilya çalışanları, şirketleri, yöneticileri ve iş arkadaşları ile ilgili öneri ve şikâyette bulunmakta kendilerini özgür hissederler. Şirket sahipleri de dahil tüm departmandaki kişi ve sistemle ilgili yapıcı eleştirilerini özgür şekilde ifade ederler.

 

Rakiplerimiz

Rakiplerimizle ilişkilerimizde yüzyıllar boyu Anadolu ticaretini ayakta tutan Ahi kültürünü ön planda tutarız. Rakiplerimize kanunlarımız, Ahi kültürü ve toplumun genel ticaret ahlakı ile bağdaşmayan davranışlarda bulunmayız. Aynı gemi içinde olduğumuzu bilir ve onların da yükselmeleri için elimizden gelen tüm desteği sağlarız. Asla tekelci davranışlarda bulunmayız ve başkalarının bizimle rekabet etmelerine engel olmayız. Yasal ve etik kurallar içerisinde rekabet eder, haksız rekabetin yıkıcı etkisi ile kendimize ve rakiplerimize asla zarar vermeyiz. Ticari faaliyetlerimizi kanunlara ve ticari ahlakı belirleyen toplumsal kriterlere göre yapar ve rakiplerimizin öncülük ettiği inovasyonlara katkı sağlayarak sektörel büyümeye destek oluruz. Paylaşılan bilginin, gelişimin domino taşı olduğunu bilir ve rakiplerimizle sektörel bilgileri paylaşmaktan asla çekinmeyiz.

 

Toplum ve Doğa

Yaşadığımız topluma örnek olmaya çalışırız. Ahlak sahibi, milli ve manevi duyguları gelişmiş, eğitimli ve girişimci bireylerin yetişmesine gayret ederiz. Topluma faydalı olabilecek bütün organizasyonlarda aktif rol almaya çalışırız. Doğadan aldığımızı doğaya geri vermeye çalışırız. Özellikle ormanlardan sağladığımız temel hammaddeleri tekrar doğaya kazandırmak için sık sık ağaç dikme organizasyonları yapar veya başkaları tarafından yapılan diğer organizasyonları destekleriz. Fabrikamızın bacasına doğayı kirletmemek için filtre takar, sık sık temizleriz ve genellikle geri dönüşümü mümkün olan hammaddeler kullanırız. Toplumdaki ihtiyaç sahiplerinin dertleri ile dertlenir, müşterilerimiz ile organize olarak kullanılmış eşyaları revize eder ve ihtiyaç sahiplerine sunarız. Sosyal sorumluluk projelerine mümkün olduğunda sponsor olur, web sayfamızda toplumun belirli kesimlerinin ihtiyaçları için kar amacı gütmeyen satış sayfaları oluştururuz. Bu sayfalardan elde edilen gelirleri hiçbir reklam, vergi, komisyon vs. kesinti yapmadan ihtiyaç sahiplerine ulaştırırız. Bu tür organizasyonlarda devletin yetkili kurumlarından, dernek ve vakıflardan profesyonel destek alarak sorunsuz ve etkili bir sonuç almaya çalışırız.

 

 

 

HIZLI VE KOLAY MENÜ