facebook
Ücretsiz Mimarlık Hizmeti

Yaşam Alanlarınızı İç Mimarlarımız İle Birlikte Oluşturun

Trendmobilya.com’dan online alışveriş yapan kullanıcılarımız, mobilyalarımızın kalitesi ve şıklığına sahip olmasının yanında, ücretsiz olarak sağlayacağımız mimarlık hizmetleri ile en trend yaşam alanlarına sahip olmanın ayrıcalığına kavuşuyorlar.

Yaşam alanları için mobilya ve dekorasyon ürünleri alan kullanıcılarımıza özel olarak iç mimarlık hizmetimizi ücretsiz olarak sağlıyoruz. Böylece evinizin veya çalışma alanınızın tasarımını ve dizaynını usta ellere bırakarak estetik dokunuşlara sahip yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Deneyimli iç mimarlarımızın yılların verdiği tecrübelerine dayanarak yaptığı tavsiyeleri ile hayallerinizdeki mekâna sahip olabilirsiniz. İç mimarlarımızın yaşam alanlarınız için tavsiye ettiği fikirler ile kendinizi mutlu hissedeceğiniz, modern, konforlu, şık ve fonksiyonel mekânlar oluşturabilirsiniz.

 

Mimarlik hizmeti süreci nasıl işliyor ?

Trend Mobilya’nın ücretsiz iç mimarlık hizmetinden yararlanmak için web sayfamız üzerinden veya mağazalarımızdan en az 15.000 TL lik alışveriş siparişi vermeniz gerekmektedir. Ücretsiz mimarlık hizmetinde sizlere yaşam alanınız için, en iyi öneriler sunulur. Daha sonra sizlerle mutabık kalınan detaylar dikkate alınarak yaşam alanı için Autocad çizimleri yapılarak sizlere sunulur. Böylece sizler satın aldığınız eşyaların yaşam alanına nasıl yerleşeceğini önceden görmüş olursunuz.

 

3 Boyutlu Çizim Hizmeti Alabilir miyim?

Ücretsiz iç mimarlık hizmeti sadece danışmalık ve 2 boyutlu Autocad hizmetini kapsamaktadır. Bu süreçten sonra yaşam alanlarınızı üç boyutlu olarak görmek istiyorsanız da, ücretli mimarlık hizmeti alarak mekânın render görüntülerini alabiliyorsunuz.

Önemli Not: Sipariş oluşturduktan sonra, ücretsiz mimarlık hizmeti alan ve daha sonra siparişini herhangi bir gerekçe ile iptal eden müşterilerden, toplam sipariş bedelinin en az %10’u kadar iç mimarlık hizmet bedeli tahsil edilir. Ücretsiz mimarlık hizmeti sadece ürünlerin konulacağı alanlar için geçerlidir. Yaşam alanlarınızın diğer kısımları için ücretli iç mimarlık ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

HIZLI VE KOLAY MENÜ