facebook
Evinize Hareket Katacak Aksesuarları Keşfedin

Evinize Hareket Katacak Aksesuarları Keşfedin

Evinize ve yaşam alanlarınıza hareket katacak aksesuar modellerini keşfetmelisiniz. Çünkü, tasarımı ve evlere katacakları dekorasyon katkısıyla, evinize renk katacaktır. Peki yaşam alanlarınıza dahil edeceğiniz, aksesuar modelleri nelerdir?

Aksesuarlar farklı tasarımlarda ve özelliklerde bulunmaktadır. Farklı özelliklerde bulunan aksesuar modelleri, ev dekorasyonunuza şık bir tarz katacaktır.

Biblo – Vazo ve Dekoratif Aksesuarlar

Evinize hareket katacak aksesuarların başında ilk akla gelen, biblo, vazo ve dekoratif aksesuarlar gelmektedir. İlk akla gelen bu aksesuarlar genellikle yaşam alanlarımızda tercih ettiğimiz ve evimizin dekorasyonunu teslim ettiğimiz ufak ama etkili etmenlerin başında gelmektedir. Bu eşyaları salonlarımızda, yemek odası takımlarımız ve mobilyalarımız ile mükemmel bir uyum içerisinde kullanabilir ve kombinleyebiliriz. Peki, bunları zaten biliyoruz, yani biblo, vazo, dekoratif aksesuarları yaşam alanlarımızda zaten kullanıyoruz, bize farklı fikirler lazım diyorsanız işte doğru yerdesiniz.

Mobilyalar Aksesuarların Yerini Alıyor

Genel geçer aksesuar kavramının dışına çıktığımız şu günlerde, artık işlevsellik en üst noktaya ulaşmaktadır. Bu sebeple artık bir nesneden beklentiler artmaktadır. Yani evlerimizde yer verdiğimiz eşyaların birden fazla özelliği olmasını bekliyoruz. Haliyle bu özellikleri sunan mobilyaları ya da eşyaları da yaşam alanlarımızda kullanıyoruz. Bu sebeple yeni tasarımlar ve ürün sınıfları da doğup kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Günümüzde hem aksesuar, hem mobilya hem de işlevsellik açısından en önde gelen eşyalar zigon sehpalar tarafından oluşturulmaktadır. Tasarım trendleri ilerledikçe mobilyalardaki tasarım algısı da değişmektedir. Özellikle zigon sehpalar da bu farkı daha da fazla hissedebilirsiniz.

Örneğin, çiçekli zigon sehpalar, eskiden çiçek boyalı ve motifli iken, artık günümüzde, çiçek motiflerine ek olarak sehpanın ana tablasının da çiçek gibi dalgalı bir şekilde kesilmesi ile oluşturulabilmektedir. Ya da sehpaların ayakları, bir zincir halatı andırırcasına, tasarlanabilmektedir. Daha da farklı tasarımlar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Örneğin halat gibi gözüken zigon sehpaların ayakları, geometrik kesime sahip sehpa tablaları gibi. İşte bu gibi zigon sehpalar hem işlevsellikleri ile yaşam alanlarında sizlere yarar sağlamaktadır. Hem de tasarımları ile beğeni toplayan sehpalara sahip olabilirsiniz.

Sadece zigon sehpalar değil, günümüzde aydınlatma ürünlerinden olan, lambader, aplik, abajur ürünleri de aksesuar niteliği taşıyan önemli eşyaların başında gelmektedir. Farklı tasarımlara sahip ürünler hem şık hem de kullanışlı bir deneyim sunmaktadır.

Birbirinden şık aksesuar niteliği ve işlevi gören mobilya modellerini keşfetmek istiyorsanız, Trend Mobilya ürün kategorilerini inceleyebilir ve hayallerinizdeki mobilyaya sahip olabilirsiniz. Şimdi ürünleri keşfet.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Salon tasarımının tamamlayıcı mobilyalarından birisi olan orta sehpalar mutlaka doğru bir biçimde seçilmelidir. Orta sehpa modelle...
Devamı
Yeni evlenen çiftler boş bir evi yuva haline getirmek için birçok mobilya, halı, perde ve aksesuar almaktadır. Bu mobilya ve eşyal...
Devamı
Modern yatak odaları, klasik oturma odası mobilyaları ya da mutfak takımları! Evinizin her bir köşesi ayrı ayrı ve bir arada renkl...
Devamı
Dilimize Fransızcadan geçen dresuar, söylerken ağız dolduran kullanırken de çok fazla amacı aynı anda karşılayan özel mobilyalarda...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ