facebook
Burcunuz Evinizin Tasarımını da Etkiliyor

Burcunuz Evinizin Tasarımını da Etkiliyor

Ev dekorasyonu yaparken hepimiz farklı tarzları görmek istiyor, değişen zevklerin çeşitlenen uygulama biçimlerini değerlendirme amacı taşıyoruz. Bu yüzden ulaşabildiğimiz her mecrada ev dizaynı için önerilen incelikleri keşfetmeye çalışıyoruz.

Salon takımları, modern oturma odası takımları, klasik yatak odası takımları, trend yemek odaları derken, evimizin çeşitlenen her mekanı için en uygun dekorasyon stilini bulmanın peşine düşüyoruz. Bunu yaparken kimimiz modern ve klasik anlayışların getirdiği çizgileri kimileri daha alternatif yorumların meydana getirdiği tasarımları benimsiyor. Fakat bunların arasında öyle bir şey var ki, biz farkında olsak da olmasak da bir şekilde etrafımızı sarmayı başarıyor. Burcumuz!

Burçlar, keşfettikçe derinleşen pek çok analizi beraberinde getiriyor. Böylesi bir durum da ev dekorasyonu gibi hayatımızı sürdürdüğümüz özel alanların oluşturulmasında bile bir takım öneri ve etkileri gözlerimizin önüne seriyor. Bu arada burçların etkilerine inanmıyor olabilirsiniz. Ama en azından ev dekorasyonu için burçlardan ilham almayı deneyebilirsiniz! Kim bilir belki de size en uygun ev dizaynı önerilerini burçların ilham veren dünyası sayesinde elde edeceksiniz.

Seçimlerimizi Burçların Enerjisi Belirliyor

Kişilik özelliklerimiz, şahsi tercihlerimiz, renk ve tasarımlarda farklılık gösteren düşkünlüklerimizin her biri burcumuzdan etkileniyor. Bu etkiler bizi yönlendirip hayatımızı şekillendiriyor. Bu etki bütün bir hayatımıza yayılmışken, bunu ev dekorasyonundan ayrı düşünmek mümkün olabilir mi?

Evlerimiz yaşamımızın en özel ve mahrem alanları. Kimimiz canlı ve hareketli bir atmosfer yaratmak isterken kimimiz sakinliğin ve sadeliğin çizgilerini benimsiyor. Kimisi, burcunun ona kazandırdığı liderlik vasfı sayesinde evinde en göz alıcı renklerin uyumuna yer açarken; kimisi yaratıcılığını besleyecek özgün modelleri evine taşımak istiyor. Kısacası, seçimlerimizi burçların enerjisi belirliyor.

Dekorasyonda Her Burcun Önceliği Değişiyor

Boğalar, her koşulda rahatlıklarını her şeyden çok önemsiyor. Dekorasyon yapmaktan hoşlanan ve yeni düzenlemeler yapmayı çok seven boğalar için özellikle yatak odaları çok önemli. Bu yüzden, büyük yataklı modern yatak odası takımları tam boğalara göre.

Yaratıcılık söz konusu olunca adeta devleşen ikizler burcu sahipleri misafir ağırlamaya da bayılıyor. Özellikle modern yemek odası takımları arasından kendilerine en uygun olanı seçebilmek için saatlerini hatta haftalarını harcıyorlar. Herkesten farklı bir stile sahip olmak ikizler için olmazsa olmazlar arasında.

Salonlarında ve oturma odalarında klasik oturma grupları ile oluşturulmuş görkemli bir görünümden hoşlanan aslan burçları içinse tezat renkler ile oluşturulmuş bir hareketlilik altın tonlarının kullanımıyla daha göz alıcı hale geliyor. Mükemmelliyetçi duruşlarıyla dikkat çeken başaklar minimal dekorasyonların sadeliğine sığınırken, teraziler evlerinde desenlerin oluşturduğu ahengi görmek istiyor.

Burçlarının, her birini özgürlüklerine düşkün, özgün kişiler haline getirdiği yaylar ise ev dekorasyonu için modern çizgileri otantik tasarımlarla buluşturmak istiyor. Terazilerin dengeyi arayan gözleri, ister klasik oturma grupları olsun ister trend yemek odaları olsun ev dizaynı için baktıkları her yerde siyah ve beyazın oluşturduğu ezeli uyumu görmek istiyor.

Oğlakların geleneksel yaşam biçimleri elbette evlerinin düzenine de yansıyor. Klasik oturma grupları, klasik yatak odası takımları başta olmak üzere klasik çizgiler evlerinin her köşesinde göze çarpıyor.

Burçların Etkisine Kapılmak Kaçınılmaz

Sonuç olarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki; doğum tarihi ve saatimiz, dünyaya geldiğimiz ay ve mevsim bir arada oluşturduğu enerjiyle kişiliğimizi ve tercihlerimizi şekillendiriyor. Bu durum her burç için geçerli. Sadece kendi burcumuzun bize kazandırdığı özellikleri keşfetmemiz gerekiyor.

Sizin ya da çevrenizdekilerin burçların kaçınılmaz etkilerine kapıldığını görmek istiyorsanız, yapmanız gereken yalnızca daha dikkatli bir şekilde etrafa bakmak.

Modern çağın modern kişilik özelliklerini taşıyan kovaların evlerindeki metal renkleri böylece rahatlıkla fark edebilirsiniz. Balıkların romantik ruh hallerine uygun kırmızıya ağırlık verdiklerini, yengeçlerin mavi ve yeşil tonlarının doğal atmosferini seçtiklerini görebilirsiniz. Koçların ise her zaman kendilerine sahip olabilecekleri en geniş alanı oluşturmak üzere yaptıkları dekorasyon biçimiyle göz göze gelerek bizzat, burçların evlerin tasarımına olan etkisine şahit olabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Otizm nedeni tam olarak belli olmayan, genellikle ilk 3 yaşta kendini gösteren etrafıyla sözel ve sözel olmayan şekilde uygun iliş...
Devamı
Dekorasyondan bahseden herkesin mutlaka kabul edilebilir bir fikri olsa da, söz konusu bohem dekorasyon olduğunda akıllar biraz ka...
Devamı
Çocuklu aileler ve çocuk sahibi olacak aileler için ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Özellikl...
Devamı
Küçük yaşam alanlarında şık dekorasyon oluşturmak isteyen kullanıcılar tercih edeceği her mobilya ve aksesuar ürününü özenerek seç...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ