facebook
Nubuk Kumaşlı Koltuklar Tercih Ediliyor Mu?

Nubuk Kumaşlı Koltuklar Tercih Ediliyor Mu?

Nubuk kumaşlı koltuk takımları, yaşam alanlarında tercih ediliyor mu? Genellikle koltuk takımlarında seçilen kumaşlar modele ve kullanıcı zevkine göre değişiklik göstermektedir. Nubuk kumaşta, koltuklarda sıkça kullanılan, şık ve etkileyici tasarıma sahip koltukları süsleyen ve döşemesinde tercih edilen bir kumaş çeşididir. Nubuk kumaş, doğal kumaş kategorisine girmektedir. Özellikle deri dokusu ve görünümü ile kullanıcısını etkilemeyi başarmaktadır. Bu kumaş türünün dayanıklı olması ve sıvı geçirmeme özelliklerini de barındırması ile, bir koltuk döşemesinde istenileni veren kumaşların içerisine girmektedir.

Nubuk Kumaşlı Chester Koltuklar

Nubuk kumaşlı chester koltuklar genellikle kullanıcıların ilk tercih ettikleri mobilya ve koltuk takımları arasında geliyor. Nubuk kumaş tasarımı ve döşenmesi açısından, chester koltuk modelleri ile büyük bir uyumu temsil ediyor. Genellikle chester koltuk takımlarında da nubuk kumaşlı modelleri sıklıkla görürsünüz. Daha çok kahve rengi, turuncu rengi ve krem rengi nubuk kumaşlı koltuklar, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Nubuk Kumaşın Yararları

Nubuk kumaşın koltuk takımlarında tercih edilmesi ve kullanılması oldukça uygun kumaşlar arasında yer almaktadır. Nubuk kumaşlı koltuklar hem kullanıcı dostu bir tasarım sunmakta hem de daha uzun ömürlü bir kullanım ömrü sağlamaktadır. Deri görünümü ile şık bir koltuk tasarımı sunarken, doğal bir kumaş olması sebebiyle insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir.

Nubuk kumaş yapısı gereği, su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Olası kaza durumlarında, su döktüğünüzde, direkt olarak koltuğunuzun kumaşı bu sıvıyı ve suyu emmez. Siz sıvıyı temizlemeniz için oldukça fazla vaktiniz kalacaktır. Bu da kumaş koltuklarda oluşan sıvı lekelerinin olmayacağı anlamına gelmektedir.

Nubuk kumaşlar tozu üzerlerinde tuttukları için oldukça kolay temizlenebilmektedir. Nemli bir bez yardımıyla koltuğa çok fazla güç uygulamadan silerek temizleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, koltuğunuz her zaman temiz ve ilk günkü aldığınız şıklığını koruyacaktır.

Nubuk kumaş, diğer koltuk kumaşlarına göre daha dayanıklı bir yapıdadır. Bu sayede, çabuk yıpranma ve aşınma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Koltuk kumaşının oturma izler, pot izleri ve zamana bağlı olarak eskime izleri, nubuk kumaşlarda daha az rastlanacaktır.

Alışılmışın dışında bir kullanım ve tasarım sunan nubuk kumaşlı koltuklar, göz alıcı ve şık yaşam alanlarınızı süsleyecek. Kullanıcıların rahatını düşünürken, konuklarınızı da tasarımıyla etkileyecek bir yapıya sahiptir.

Nubuk kumaşa sahip koltuk takımlarını trendmobilya.com sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Şimdi koltuk takımı kategorimizin içerisinde, nubuk kumaşlı koltuk takımlarını keşfedebilir ve hızlı bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Yaşam alanlarınızı düzenlerken hedeflediğiniz en temel görev şıklık ve bir bütün içerisindeki uyumlu mobilya seçimleri olmaktadır....
Devamı
Televizyon ünitesi ve duvar ünitesi arasındaki farklar nelerdir? Özellikle yaşadığımız yüzyılda televizyon hayatımızın önemli bir ...
Devamı
Geniş yatak odalarının dekoratif tasarımında kullanılacak mobilya ve aksesuar ürünlerinin seçimi nasıl olmalıdır? Odanız için seçe...
Devamı
Yeni bir ev kurmak maliyetli bir iş… Ana mobilyalardan başlayarak ufak tefek detaylara kadar bir evin ihtiyacı hiç bitmiyor. Özell...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ