facebook
Yatak Ucu Bench Fikirleri

Yatak Ucu Bench Fikirleri

Yatak odası takımları içerisinde son zamanlarda daha fazla gördüğümüz benchler, tasarımları ile şık bir görünümü sağlıyor. Üstelik kullanım amacı ile de yarar sağlayan benç modelleri farklı özelliklerde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yatak odalarında, yatağın hemen ucunda yer alan benchler, aynı zamanda puf olarak ta adlandırılabiliyor. Kimi bençler sandıklı, kimi bençler ise sandıksız olarak üretilip kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bençler özellikle yatak odalarında ekstra bir koltuk yerine, oturma alanı sağlamak adına tercih ediliyor.

Yatak Ucu Benç – Puf Seçimi

Yatak ucunda yer alacak benç modelleri şık ve göz alıcı bir dekorasyon oluşturmanızı sağlayacak. Etkileyici bir konsept oluşturmanızı destekleyecek benchler aynı zamanda işlevsellikleri ile de ön plana çıkıyor. Sıklıkla elbise ve kıyafet değiştirirken, bir yere oturma ihtiyacı hissetmişsinizdir. Genellikle yatağa oturmak zorunda kaldığınız durumlar da olabilir. Ancak bu hem yatağa zarar verecek hem de sizi rahat hissettirmeyecektir. Bu sebeple bir oturak ihtiyacı her zaman olmaktadır. İşte yatağınızın hemen ucunda yer alacak olan bu şık ve işlevsel oturak ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Bench modelleri seçiminizi gerçekleştirirken ölçü oldukça önemli olacaktır. Yatağın hemen ucunda yer alan bençlerin bazanızın ölçüleri ile aynı olması, simetrik bir görüntü sağlayacak ve dekorasyonunuzda göze batan bir sorun oluşturmayacaktır. Puf veya benç seçiminizi oluştururken, ölçülerde dikkatli olmalısınız.

Ölçülere ek olarak, tasarımsal açısından uyum sağlaması adına, takımınızın rengi ile uyumlu bir benç veya puf seçmeniz de oldukça önemli olacaktır.

Yatağınızın ucunda yer alacak bench yerine puf modellerini de tercih edebilirsiniz. Tasarım ve ölçüleri ile aynı formlarda tasarlanan ve üretilen yatak odası pufları, yatağın hemen sonunda konumlandırılmaktadır. Pufların benchlerden bariz farkları arasında, pufların sandıklı bir yapıya sahip olması önemli olacaktır. Hızlıca erişmeniz gereken, el altında olmasını istediğiniz ve muhafaza etmek istediğiniz eşyaları pufunuzun içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınıza ek olarak, gardırobunuzda yer vermek istemediğiniz, yastık, yorgan, nevresimlerinizi de puflarınızın içerisinde barındırarak, gardırobunuzda ekstra yer açma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Birbirinden farklı renge ve kapitoneli tasarıma sahip benç setlerine sahip olmak için, trendmobilya.com içerisinde yer alan, puf modelleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve etkileyici tasarıma sahip, pufları inceleyebilir ve yatak odanıza uygun tasarıma sahip ürünlerin siparişini hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
C tipi zigon sehpaları keşfedin. Zigon sehpaların salon mobilyaları arasındaki yeri ve önemi oldukça büyüktür. Özellikle C tipi zi...
Devamı
Baby shower, son yıllarda gitgide popülaritesi artan bir etkinlik olarak sıklıkla karşımıza çıkmakta. Doğumdan önce, anne adayının...
Devamı
Minimalistten maksimaliste, feminenden maskülene, iskandinav tarzından pop art stile, avangard dekorasyondan barok dekorasyona kad...
Devamı
Çalışma masaları, başarıya giden yolda en önemli etmenlerin başında gelmektedir. Çalışma ortamları kişiyi motive eden bilinen bir ...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ