facebook
Kapitoneli Koltuklar ile Trendi Yakalayın

Kapitoneli Koltuklar ile Trendi Yakalayın

Son yıların yükselen trendi kapitoneli koltuk modelleri! Nereye gitsek onlarla karşılaşıyoruz. Evlerde, ofislerde hatta otellerde, cafe ve publar da bile! Modern ve enerjik görünümleri ile dekorasyona ayrı bir hava kattıklarını herkesin kabul ettiği kapitoneli koltuklar, birbirinden farklı kumaşlarla kapılanıp, onlarca renge bürünerek dekorasyon stillerinin dinamik dünyasına sızmış durumdalar.

Özellikle genç kuşağın dikkatinden kaçmayan, yeni evlerin ilk evlerini süsleyen bu çarpıcı tasarımlar,  yaş almış insanların da evlerini yenilemelerine neden oluyorlar. Bu koltuklar, konforun ve şıklığın günümüzdeki karşılığı haline gelmiş bulunuyorlar! Dolayısıyla biz de kapitoneli koltuk modelleri ile sunulan farklı alternatifleri değerlendirmek durumunda kalıyoruz. Bu değerlendirme bir gerekliliğin sonucu! Ne de olsa hem evimizin ve kendimizin enerjisini tazelemeli hem de her zaman trend olanın peşinden gitmeliyiz. Buna dayanarak diyebiliriz ki, kapitoneli koltuklar sadece trend olmaya değil, aynı zamanda sürekli trend kalmaya giden en kısa yola dönüşmüş durumdalar. Bu yolu yürümek gerek! Ve emin olun ki bu yolda dekorasyon namına karşılaşabileceğimiz en renkli, en dinamik, en çekici koltuk modelleri var.

Unutmadan! Kapitoneli koltuk modelleri, yaygın olarak chesterfield koltuklar olarak da anılıyor. Bilmeyenler ve kapitone nedir diye düşünenler için yolun başındayken küçük bir bilgi notu girmiş olalım.

Kapitoneli Koltuklar Evinize Kimlik Kazandırıyor

Dekorasyondaki önceliklerimizin başında rahatlık geliyor. Hele ki yaşam alanlarımızın, en gözde gevşeme ve günün yorgunluğunu atma mekanları olan salon ve oturma odalarında rahatlık beklentilerimiz yükseliyor. Kapitoneli koltuk tasarımlarının varlığı bize ihtiyacımız olan konforlu geniş oturma alanını sağlıyor. Dolgulu yapıları, oturum esnasında ya da uzanırken vücudumuza destek olan dizaynları ile kullanım konforunun zirvesine ulaştığımız bu modeller, haliyle çok tercih ediliyorlar.

Sert alt köşeleri, oval üst köşeleri ve kapitone işlemiyle beraber kapitoneli koltuklar hemen her zevke ve her mekana üstelik tüm dekorasyon biçimlerine uygun olarak uyum sağlıyorlar. Deri kumaşlı ve üzerine eskitme uygulanmış bir kapitoneli koltuk tercih ederseniz salonunuz için klasik bir koltuk tasarımına kavuşmuş olursunuz. Kapitoneli koltuk modelleri arasından nubuk kumaşın kalitesiyle kaplanmış ve desenlerle hareket kazandırılmış bir ürünü tercih ettiğiniz vakit ise hem klasik duruşa yakın olan hem de enerjik yapısıyla evinize dinamizm kazandıran bir koltuğa sahip olursunuz. Kısacası kapitoneli koltuklar klasik ya da modern olmaları fark etmeksizin evinize kimlik kazandırıyorlar.

Kapitoneli koltuk modelleri adeta eşsiz sanat eserleri kadar büyüleyici! İki yüzyıldır yaşamların bir parçası olan ve her geçen gün etrafımızı biraz daha saran bu özel tasarımlar, şimdilerde altın çağlarını yaşıyorlar. Modern dokunuşların etkileyici izlerini varlığı onları daha çekici hale getiriyor. Kapitoneli koltuklar klasikten moderne, minimal maksimalist yada eklektik gibi çeşitlenen tarzların takipçileri tarafından tercih edilebiliyorlar. Bu tercihlerin ucu da her zaman Trend Mobilya’ya dokunuyor. Trend Mobilya modern, dinamik ve trend olan ne varsa tüm bunları bünyesinde barındırıyor.

Kapitoneli Tetra Koltuk Takımı

En trend ürünlerin buluştuğu nokta Trend Mobilya kapitoneli koltuk tasarımlarından hoşlananlar için modern seçenekler barındırıyor. Bu seçeneklerden bir tanesi Kapitoneli Tetra Koltuk Takımı! Oturma odanızda yahut salonunuzda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Kapitoneli Tetra Koltuk Takımı birinci sınıf kayın ağacından üretildi. İthal nubuk kumaşla kaplanan ve siyah, beyaz ve gerinin eşsiz uyumundan faydalanan bu tasarımda geniş oturma alanı dikkat çekiyor. Ayrıca kırlentler bu takımın kapitoneli koltuklar arasında öne çıkmasını sağlayan diğer detayları oluşturuyor. Pastel tonların fonunda, renkli kırlentlerin varlığı tasarıma canlılık veriyor. Bu canlılık da olanca gücüyle evinizin dekoratif havasına karışıyor.

Yeni evlenenlere özel verdiğimiz koltuk takımı tavsiyelerini incelemek için şimdi tıklayın. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Köşe koltuk takımları, vazgeçilmez oturma gruplarındandır. Birçok özelliği, modele, tarza sahip köşe koltukları bulunmaktadır. Yat...
Devamı
L Koltuklar günümüzün daralan alanlarında hem çok şık duruyor hem alandan kazandırıyor. Üstelik pek çok farklı model arasında le k...
Devamı
Alez seçimi nasıl yapılmalı? Alez alırken dikkat etmeniz gereken detayları keşfedin. Alezler, yatağınızın ömrünü uzatan, kolay tem...
Devamı
Evimizde dekorasyonuna en fazla önem verdiğimiz odalardan biri salonlardır. İstediğimiz tarzda salon dekore etmek için birçok ürün...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ