facebook
Ucuz Mal Alacak Kadar Zengin Misiniz?

Ucuz Mal Alacak Kadar Zengin Misiniz?

Kalite ucuza alınabilir mi? Çok bilinen ve hemen hemen tüm milletler tarafından kabul gören bir atasözü olan “ucuz mal alacak kadar zengin misin” atasözünün altında oldukça önemli manalar yer almaktadır. Bir öğreti ve nasihat anlamlarını içeren bu sözü, yaşantımızda tecrübe ettiğimiz anlar, daha da anlam kazanmaktadır. Satın aldığımız, ancak sonrasında memnun kalmadığımız ya da kullanamadığımız ürünlerin tekrardan aynısını almak için yaptığımız harcamaları hesapladığımızda, aslında kaliteli bir ürüne vereceğimiz paradan daha maliyetli olduğunu söyleyebiliriz. Yani ucuz ve kalitesiz bir ürün çabuk deforme ve kullanım dışı kalacağından, yenisini alarak tekrardan harcama yapacağınız bir gerçektir. O an kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sunacak, malzemeden çalınmamış, işçiliği iyi bir ürüne yapacağınız harcama tutarını, yıllar içerisinde fazla fazla çıkartmış olacaksınız. Yani aslında kaliteli bir ürüne sahip olarak, yıllar boyunca o ürüne harcama yapmayacaksınız. Size sorun çıkartmayacak, işlerinizi yarıda bırakmayacak, yenisini alana kadar ya da tamirden gelene kadar stres yaşamayacaksınız.

Kaliteye Sahip Olmanın Ayrıcalığını Keşfedin

Kaliteli bir ürün nedir? Kaliteli bir ürün, üretiminde kullanılan ham madde, işlevselliği için üzerine ar-ge çalışmaları gerçekleştirilmiş, tasarımı ile kullanıcısını memnun eden, sağlamlığı ile uzun yıllar kullanım sağlayan ve işçiliği ile de dayanıklılığı arttırılmış ürünlerdir. Genellikle malzemesi ve üretim süreçlerinde hile olmadığı için, fiyatı pahalıymış gibi gözükmektedir. Ancak gerçek öyle değildir.

Kaliteli ürünlerin fiyatının pahalı gözükmesinin sebebi de ucuza mal edilen ürünlerdir. Kalitesi düşük ham madde, özensiz işçilik, sağlığa zararlı maddeler, tasarıma verilmeyen özen ile birlikte daha hızlı ve daha az maliyet ile üretilen bu ürünler, sadece üreticisini zengin etmek amacıyla piyasaya sürülmektedir. Bu sebeple uygun fiyat avantajını kullanarak, piyasada fiyat kırmaktadır ve kendisini sattırmaktadır. Ancak satın alındığında ise uzun yıllar boyunca hizmet verememektedir. İşte bu durumda da ucuz mal alacak kadar zengin misiniz atasözü anlam kazanmaktadır.

Trend Mobilya, 60’ı aşkın ürün kategorisi içerisinde yer alan yüzlerce ürün çeşidinde, kalite garantisi sunmaktadır. Trend Mobilya, müşterilerinin, sağlığını ve mutluluğunu düşünürken, zamanının da kıymetli olduğunu bilmektedir. Bu sebeple yüksek kaliteli mobilya ve aksesuar ürünlerini müşterileri ile buluşturarak, uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünler ile yüksek müşteri memnuniyeti elde etmektedir. Trend Mobilya ürün kalitesi ile müşterilerini mutlu etmenin garantisini vermektedir.

Mobilyada Kalitesiz Ürün Tehlikesi

Mobilyalar yaşam alanlarımızda direkt olarak temas kurduğumuz, üzerinde oturduğumuz, yemek yediğimiz hatta yattığımız yani yakın temas kurduğumuz eşyalardır. Bu eşyaların üretiminde kullanılan her malzemenin önemi büyüktür. Son zamanlarda, artan ucuz mobilya trendi, artış göstermektedir. Özellikle çok bilinen markalarda da ucuz ve kalitesiz ürünler topluma sunulmaktadır. Ancak bu mobilyaların üretimlerinde tercih edilen malzemeler büyük bir tehlike içermektedir. Ürünlerin üzerindeki boya ve cila gibi kimyasal maddeler kanserojen, insan sağlığına ve çevreye zararlı maddeler içermektedir. Bu sebeple yaşantınıza dahil edeceğiniz ürünlerin kaliteli olduğundan emin olmalısınız.

Trend Mobilya da Kalite, Ucuza Değil Uygun Fiyata

Trend Mobilya kaliteyi uygun fiyata ulaştırmayı hedefliyor. Müşterileri ile ailevi bir bağ kurmayı amaçlayan Trend Mobilya, kaliteli ürünlerini en uygun fiyat avantajıyla müşterilerine sunuyor. Bu sebeple de Trend Mobilya’dan satın alacağınız her ürün de kalite, sağlamlık ve uzun ömürlü kullanım fırsatlarını yakalıyorsunuz. Müşterilerin mutluluğu ve memnuniyetini ön planda tutan Trend Mobilya’dan tercih edeceğiniz her ürün de kalite ve uygun fiyat avantajına sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Salonda sehpa kullanımı, ev dekorasyonunuza katkı sunacağı gibi, kulanım kolaylığı sunması açısından da sizleri memnun edecektir. ...
Devamı
Evlerde kablo saklamak bir sanat, yetenek ve mükemmel bir hayal gücü gerektirebilir. Ancak bu yazıyı okuduktan sonra, çok daha kol...
Devamı
Baby shower, son yıllarda gitgide popülaritesi artan bir etkinlik olarak sıklıkla karşımıza çıkmakta. Doğumdan önce, anne adayının...
Devamı
Özellikle yeni bebek sahibi olmuş ailelerin son Zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir ürün, park yataklar. Bu yatakları neredeyse ...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ