facebook
Yeni Evlenenlere Ev Hediye Önerileri

Yeni Evlenenlere Ev Hediye Önerileri

Yeni evlenenlere hediye önerilerini paylaştığımız bu makalemizde, doğru hediyeyi seçeceksiniz. Hediyeleşmek kültürümüzde yer almaktadır. Özellikle yeni evlenen akraba, arkadaş ve dostlarımızın evlerine hediye almak daha da anlamlı olacaktır. Peki yeni evlenen çiftlere özel hediye alırken nelere dikkat edilmelidir? Hangi eşyalar hediye olarak alınabilir?

Yeni evlenen çiftlerin yaşam alanlarında hemen hemen birçok eksik bulunabilmektedir. Bunun sebebi bir yuvayı en baştan sıfırdan kurmak ve unutulabilen eşyaların olmasıdır. Yaşam alanlarında eksik bulmak oldukça kolaydır. Hemen hemen yüzlerce parçadan oluşan bir ev dizaynında yeni evlenenlere hediye bulmak kolay olacaktır. Hediye seçimi gerçekleştirirken, alacağınız ürünleri kategorilerine bölerek seçim yapabilirsiniz.

İşlevsel Ev Eşyaları

Kullanıcıların işine yarayacak ve direkt olarak kullanacakları eşyaları hediye edebilirsiniz. Bu eşyaların içerisine mutfak araç ve gereçleri, salonlarda zigon sehpa, orta sehpa, fotoğraf çerçeveleri vazolar, elektrikli ev aletleri, satın alınabilir.

Mutfak araç gereçleri; Mutfak araç gereçlerinin içerisine, elektrikli mutfak robotu, çaydanlık, borcam, kahvaltılık set, bıçak takımı, çay takımı, kahve fincanı gibi ürünler girmektedir. Bu liste oldukça uzayabilir. Ancak seçiminizi gerçekleştirirken, çiftin eksik olan mutfak araç gereçlerini tespit edip doğru seçimi yapmanız yararınıza olacaktır.

Salon Hediyeleri; Özellikle salonlarda tercih edilmesi için kullanılacak işlevsel eşyaların içerisine puf koltuklar, zigon sehpa modelleri, halı ve perde gibi eşyalar girmektedir. Gerçi bu eşyalar dekoratif manada da kullanılmaktadır. Ancak genellikle işlevsellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Teknolojik Hediyeler; Çift özellikle teknolojiye düşkünse, yaşam alanlarına müzik sistemi, oyun konsolu, akıllı ev asistanı ve akıllı ampuller gibi yeni yeni yaşam alanlarımıza giren ilgi çekici eşyaları hediye edebilirsiniz.

Banyo Eksikleri; Özellikle çeşidi arttırmak adına havlu kurtarıcı bir hediye olacaktır. Havlunun yanında banyo paspas ve kilim takımını da tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel kokan banyo parfümlerini listenize ekleyebilirsiniz.

Dekoratif Ev Eşyaları

Dekoratif ev eşyalarının içerisine işlevselliğin yanında daha çok yaşam alanlarındaki dekorasyonu destekleyecek ürünler girmektedir. Bu ürünlerin içerisine en çok yakışan eşya tablo olmaktadır. Özellikle bu tablo yeteneğinize bağlı olarak sizin el yapımınız ise değeri daha da artacaktır. Ancak evlerinin dekorasyonuna uyacak mükemmel bir tablo ile göz alıcı bir konsepti destekleyebilirsiniz.

Dekoratif eşyaların içerisine fotoğraf çerçeveleri de girmektedir. Üstelik bu fotoğraf çerçevesinin içerisine birlikte mutlu bir anınızın dondurulmuş halini de eklemeyi unutmayın. Bu güzel anı, sevdiğiniz çift yaşam alanından eksik etmeyecektir.

Birbirinden şık biblo, aksesuar ve figürler dekoratif ev eşyalarında doğru seçim olacaktır. Yan sehpa, fiskos sehpa ya da yemek masası üzerinde konumlandırılacak olan bu dekoratif eşyalar bir ev kurarken genelde ihmal edilirler. Bu sebeple tercih edileceği alana uyan, zarif, şık ve etkileyici bir tasarıma sahip biblo ya da figürü hediye edebilirsiniz.

Yeni evlenen arkadaşlarınıza, çocuklarınıza yeğen ya da kuzenlerinize alacağınız hediye ne olursa olsun sizin manevi değerini taşıyacağı için oldukça önemli olacaktır. Niteliği ya da tasarımı ne olursa olsun, sizlerin düşünüp, çifte edeceğiniz bir hediye onlar için oldukça değerli olacaktır

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Araçlarda puset kullanımı oldukça önemli. Anne ve babalar bebekleri ile seyahat ederken bebek pusetlerini kullanmasının zorunluluk...
Devamı
Çiçekler dekorasyonun önemli unsularından biri. Doğanın güzelliğini ve tazeliğini evin içinde yansıtmak isteyenler canlı çiçekleri...
Devamı
Erkek bebek odası dekorasyon fikirlerini keşfedin. Bebek odalarının dekorasyonları yapılırken bebeklerin gelişimini destekleyecek,...
Devamı
trendmobilya.com olarak siz değerli müşterilerimize mobilya alırken dikkat etmeniz gereken önemli kurallar hakkında bilgi vereceği...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ