facebook
İşlevsel Mobilyalar: Dresuarları Keşfedin

İşlevsel Mobilyalar: Dresuarları Keşfedin

Dresuar modelleri deyince aklımıza ilk önce antreleri süsleyen tasarımlar geliyor.  Buna karşın, günümüzün en sevilen ve en fonksiyonel ürünleri arasında dresuarlar yer alıyor. Şık duruşları, kullanım konforu sağlayan tasarımları ve yaşam alanlarını stilize etmemize katkı sağlayan dekoratif yapıları ile dresuarlar evin her bölümünde karşımıza çıkabiliyor. Antrelerden yatak odalarına, salonlardan oturma odalarına, banyolardan yatak odalarına kadar hemen her yerde işlevsel dresuarlar için yer açılabiliyor.

Ana formlarını günümüzden yüzyıllar öncesinde kazanan dresuar modelleri, bu yapılarını kaybetmeden günbegün gelişip, değişime uğramaya devam ediyorlar. Her an kendilerine eklemlenmiş artı bir dekoratif özellikle yenileniyorlar. Bu halleri sayesinde de modern ve klasik çatı altında değerlendirilebilen her dekorasyon anlayışına kolaylıkla uyum sağlayabiliyorlar.  Ancak ilk günkü işlevsel özelliklerini de koruyorlar. Geçmişte olduğu gibi bugün de kolay kaybolabilecek küçük eşyaların korunup, saklanması için estetik ve güvenli muhafaza alanları olma görevini başarıyla yerine getiriyorlar.

Dresuarlar Fırsata Dönüşüyorlar!

Genellikle uzun ayaklara sahip olan dresuarlar, evdeki küçük çocukların haylazlıkları ile karıştırılabilecek çekmecelerin onlardan uzak kalmasını sağlıyor. Diğer taraftan evinizi bir evcil hayvanla paylaşıyorsanız da, aynı şekilde, kötü sürprizlerden ve kaybolan küçük eşyalardan kendinizi korumanız için birer fırsata dönüşüyorlar.

Bu fırsata evinizin farklı bölümlerinde de sahip olmanız mümkün! Her birimiz eve girdiğimiz anda yanımızdaki fazlalıklardan kurtulmaya çalışıyoruz. Bu alışkanlık gereği de elimizin altında, bu tip anlarda duyduğumuz ihtiyacı giderecek bir ürün bulunmasını istiyoruz. yaşam alanlarımızın girişlerinde ya da antrelerde yer alan dresuar modelleri sayesinde bu isteğimizi gerçekleştirebiliyoruz. Bu noktada işlevsel dresuarlar, cep telefonları, cüzdanlar, küçük çantalar ve anahtarlıklar için gereksinim duyacağınız kullanışlı alana sahip olmanızı sağlıyor. Unutmadan söyleyelim, eğer hala kullanıyorsanız sabit telefonlarınızı da dresuarınızın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Yemek odalarına yerleştireceğiniz şık bir dresuar sayesinde, sizin için özel olan yemek takımlarını hem özenle korumuş hem de herhangi bir ihtyiaç anında elinizin altında tutmuş olursunuz. Her ev için gerekli olan bu işlevsel dresuarlar sayesinde, bir yandan evinizin estetik değerlerine katkıda bulunurken diğer taraftan da pratik çözümler sayesinde hız kazanarak hayatınızı kolaylaştırırsınız. Bu kolaylıklar evinizin diğer bölümlerinde de geçerli olduğundan, işlevsel dresuarlar ile dilediğiniz her köşeyi renklendirebilirsiniz.

Ayrıca dresuarlar ince uzun tasarımları sayesinde akla gelebilecek her dar alanda kullanılabildiklerinden, herkes tarafından tercih edilmektedirler. Görüldüğü üzere işlevsel dresuarlar heryönleriyle yaşamalanlarına artı değerkatıyorlar!

Her Zevke Uygun Dresuar Modelleri

Dresuar modelleri ahşap ya da mermer, mat ya da parlak, oval tasarımlı yahut köşeli olabilirler. Klasik zevkleri olanlar için oymalar ve işlemelerle göz doldurabildikleri gibi daha modern çizgilerden hoşlananlara hitaben de üretilebilirler. Her renge bürünebilmelerinin yanı sıra, özgün tasarımlar için muhteşem bir uygulama alanı haline geldiklerinden, laser kesimlere veya daha fütüristik eklemelere de sahip olabilirler. Dresuar modelleri her zevke hitap edeler!

Trend Mobilya’nın çok tercih edilen işlevsel dresuar modelleri arasında pek çok tasarım öne çıkıyor. Bunlardan bir tanesi, modern ve klasik kesimlerin uyumunu başarıyla taşıyan, aynalı Elis Dresuar! Siyah mat boya ile adeta kimlik kazanan ve şık yaşam alanlarına ışıltı kazandıran duruşuyla Elis Dresuar, aynası sayesinde de ferah bir görünüm elde etmenize imkan tanıyor. Ayak kısmında tercih edilen laser kesim ile de modern yapısı güçlendiriliyor. Böylece tüm teknik özelliklerinin yanı sıra, dekoratif görünümüyle göze de ediyor. Ve kendinden beklenen her şeyi fazlasıyla karşılıyor. Elis Dresuarı, salonda, antrede yahut oturma odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Performansınızı etkileyecek ofis dekorasyon fikirleri burada. Duvarları saran motivasyon cümleleri, ofisinize canlılık katan iç me...
Devamı
Yazlık evlerde şık olduğu kadar göz alıcı bir dekorasyon oluşturmak için yazlık ev dekorasyon önerilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. ...
Devamı
Yemek masası sandalye seçimi genellikle üzerinde durulmayan bir konu olsa da yemek masanıza sonradan seçeceğiniz sandalyeleri doğr...
Devamı
Salon tasarımının tamamlayıcı mobilyalarından birisi olan orta sehpalar mutlaka doğru bir biçimde seçilmelidir. Orta sehpa modelle...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ