facebook
Beyaz Yemek Odası Takımlarının Asaleti

Beyaz Yemek Odası Takımlarının Asaleti

Evlerde ferahlığın, temizlik ve düzenin her zaman görünür olmasını sağlayan beyaz yemek odaları istikrarlı yükselişlerini yıllardır sürdürüyorlar. Beyaz der demez zihnimizde canlananlar bile beyaz yemek odası modelleri için her geçen gün artan rağbetin nedenini anlamamıza yetiyor.

Beyaz yemek odası takımlarının asaleti, beyaz rengin yapısından ve taşıdığı anlamlardan besleniyor! Bir kere beyaz hiçbir zaman ve hiçbir koşulda olumsuz herhangi bir çağrışıma neden olmadığı gibi pek çok pozitif anlamı da beraberinde getiriyor.  Yemek odası mobilyalarında tercih edilen beyaz sayesinde de bu pozitif enerji yaşam alanlarımıza yayılıyor! Saflığın simgesi beyaz, yaşam alanlarımızda genişliğin, ferahlığın ve düzenin mümkün olabilecek en çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesine imkân tanıyor. Bununla da yetinmeyip estetik bir görünüm oluşturarak dokunduğu her köşeyi zarafetle öne çıkarıyor.  Bu yapısıyla, modern dekorasyon anlayışları içerisinde değerlendirilebilecek her stil, beyaz yemek odası mobilyaları için koleksiyonlarında hatırı sayılır yerler açıyorlar.

Çünkü beyazın sardığı yemek odası mobilyalarının modası hiç geçmiyor. Beyaz yemek odası mobilyaları ile hem modern hem dinamik hem asil hem de her renk aksesuar ile kombinlenebilen tasarımlar ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Kısacası beyaz yemek odaları hemen her zevke hitap ediyor. Dolayısıyla da pek çok kimse yemek odası seçimini beyaz yemek odası modelleri arasından yapıyor!

Dilediğiniz Gibi Bir Atmosfer Oluşturun

Beyaz yemek odaları dilediğiniz gibi bir atmosfer oluşturmanızı kolaylaştırıyor. Örneğin beyaz mobilyalarınızı krem tonlarında boyanmış yahut zevkinize göre yine krem tonlarına bürünmüş bir duvar kağıdı ile sarıp, aydınlatma ürünlerinde sıcak ışıkları tercih ederseniz samimi ve sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Beyaz yemek odası mobilyaları seçerken metalik renklerde yahut doğrudan metal eklentilerle tamamlanmış tasarımlara yönelirseniz de canlı bir atmosfer yakalarsınız. Kısacası beyazın girdiği yemek odalarının havası değişir! Hem de bu değişim siz nasıl isterseniz o yönde şekillenir.

Eğer önceliğiniz kalite ve şıklıkla beraber sıcak bir yemek odası atmosferi oluşturmaksa, Trend Mobilya’nın en gözde modelleri arasında kendini göstere Cordoba Yemek Odası Takımı sizler için adeta biçilmiş kaftan! Beyazın asaletinin yanı sıra sert ve köşeli kesimleriyle modern dekorasyon stilinin en canlı örneklerinden biri olan bu tasarım konsol, masa, altı adet sandalye ve iki tane de aynadan oluşuyor. Bu iki ayna konsol üzerinde tekrarlanarak, oluşturulan canlılık ile de daha bir hareket kazandırılmış oluyor. Ayrıca bu tasarıma takım halinde sahip olabileceğiniz gibi tekli olarak da satın alabilirsiniz.

Siz Sadece Seçiminizi Yapın

Söz konusu beyaz yemek odaları olduğunda verilebilecek en şık örneklerden biri olan diğer bir model ise, Luna Yemek Odası Takımı! Luna Yemek Odası Takımı beyaz ve metalin eşsiz uyumu ile müthiş bir ahenk oluşturmanızı sağlıyor. Güçlü bir duruşa, gücünü sadeliğinden olan iddialı bir tasarıma sahip bu model modern yaşam alanlarına kimlik kazandırıyor! Sandalyeleri saran siyah kumaşlarsa, beyaz ve metal rengin yanında yerlerini alarak göz dolduruyorlar! Ayrıca bu modelde de aynalı bir konsolyer alıyor. Ayna kullanımı ve beyaz yemek odası mobilyaları bir araya geldiklerinde, yemek odanız olduğundan daha geniş ve iç açıcı görünüyor. Bu ayrıntıyı da aklınızda tutmayı unutmayın! Elbette, Trend Mobilya’nın her ürününde olduğu gibi bu özel yemek odası takımında da farklı kumaş ve renk seçenekleri mevcut! Siz sadece seçiminizi yapın ve geriye kalan her şeyi Trend Mobilya’nın tecrübeli ellerine bırakın! Unutmayın, Trend Mobilya yalnızca satış öncesinde ve satış esnasında değil, satış sonrasında da hizmetinizde!

Yemek odası takımları, yaşam alanlarımızın vazgeçilmez mobilyaları arasında yer almaktadır. Peki yemek odası dekorasyonu nasıl yapılır? Detaylarıyla öğrenmek için blog makalemizi keşfetmenizi öneriyoruz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Yazılar
Yemek odası dekorasyonu oluşturmak, ev dekorasyonunda oldukça önemlidir. Özellikle yaşam alanlarını dizayn etmek için ekstra emek ...
Devamı
Anne – baba olmak için büyük bir heyecanla gün sayarken, doğumdan haftalar önce başladığınız bebek odası dekorasyonu hazırlıkların...
Devamı
Şık ve göz alıcı yemek odalarında lezzetli yemeklerinizi yerken konuklarınızı memnun edebilirsiniz. Peki konforlu ve göz alıcı sof...
Devamı
Mobilya üretiminin ana hammaddesi olan ağaçlardan, tik ağacını hiç duydunuz mu? Evet türkçemizde tik olarak okunan ancak globalde ...
Devamı
HIZLI VE KOLAY MENÜ