facebook

Anında Alışveriş Kredisi Ön Başvuru Formu

YAŞAM ALANLARINIZA MUTLULUK KAZANDIRAN TREND MOBİLYA ŞİMDİ DE BÜTÇENİZİ GÜLDÜRECEK!

Türkiye’nin en büyük online mobilya ve dekorasyon mağazası Trend Mobilya ile Türkiye Finans Katılım Bankası işbirliği ile cebinizi ve yüzünüzü güldüren DEV KAMPANYA…

Hayallerinizi değil, ödemelerinizi erteleyin !

Sizde Kredi Kartı, Senet, Kefil ve Nakit gibi sıkıntılara girmeden Trend Mobilya’dan yapacağınız alışverişlerinizi 36 aya kadar taksitlerle kolayca ödeyebilirsiniz. Mobilya alışverişlerinizde beğendiğiniz mobilyaları şimdi, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Hayallerinizdeki dekorasyonu oluşturmak adına, trendmobilya.com'dan beğendiğiniz tüm mobilyaları satın almak için, Hızlı finansman sistemi sayesinde kolay ödeme imkanına kavuşabilirsiniz. Aylık ödeme gücünüze göre oluşturulacak, ödeme planı dahilinde, mobilya alışverişlerinizi taksit taksit gerçekleştirmenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz. 

Daha önce benzeri görülmemiş bu kampanyadan yararlanmak ise oldukça kolay. Trend Mobilya, ve Türkiye Finans Katılım Bankası işbirliği  36'aya kadar taksit imkanından yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için, Adınız Soyadınız ve telefon numaranız ile başvurabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak ve bütçenizi yormadan kolay alışveriş imkânına kavuşmak için aşağıdaki mini talep formunu doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır. Deneyimli ve güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz sizi en kısa sürede arayacak ve sizlere taksitli alışveriş imkânı tanıyan HIZLI FİNANSMAN sistemi ile ilgili bilgi verecektir.

Haydi hemen aşağıdaki formu doldurun, hayallerinizi ertelemeyin.

Anında Alışveriş Kredisi Ön Başvuru Formu

Gönder
HIZLI VE KOLAY MENÜ